مهربد ثاقب فر

گیتار

نوجوان، جوان، بزرگسال

سطح زبان انگلیسی: کم

سایر زبان​ها: فارسی

سوابق معلم:

سازها و مهارت‌ها:

گیتار، کیبورد، سبک‌های، کلاسیک، پاپ، فلامنکو، گیتار الکتریک، آواز پاپ و صدا سازی و سلفژ

سابقه تدریس

بیش از ٢١ سال سابقه تدریس در آموزشگاه‌ها و تجربه تدریس

خصوصی به هنرجویان ایرانی

سابقه فعالیت هنری:

بیش از20 سال

مهربد ثاقب فر متولد ۱۳۵۶

از دوران کودکی با شرکت در کلاس‌های آموزش موسیقی پیش دبستانی به موسیقی علاقمند شد.

در سن دوازده سالگی علاقه به یادگیری ساز کیبورد و پیانو، بهانه‌ی شرکت وی در کلاس‌های موسیقی استاد تارپینیان گردید که ره‌آورد آن همکاری با گروه‌های موسیقی و سرود مدارس و موفقیت‌هایی در این زمینه بود. وی در سن شانزده سالگی به ساز گیتار «سبک فلامنکو» علاقه‌مند شد و یادگیری این سبک را نزد اساتیدی از جمله آقای «پدرام امینی ابیانه» و همراهی دوست و استاد فقید جناب آقای «مزدک مجیدی» شروع کرد و طی یک دوره شش ساله با سبک‌های مختلف گیتار نزد اساتیدی مانند «رافیک داویدیان» و«فرید رئوفی» و استادانی دیگرآشنا گردید.

انس با موسیقی سبب پیوستن او به گروه موسیقی ارتش در دوران سربازی و کسب تجربیات ارزشمند از جمله همنوازی با ارکستر بزرگ و نوازندگی واجراهای مختلف در ده‌ها گردهمایی و مراسم ارتش گردید و پس از طی آن دوره به یادگیری علمی‌تر سبک گیتار کلاسیک و بهره بردن از کلاس‌های سلفژ وهارمونی (آهنگسازی) دوست و استاد گرامی جناب آقای «هانیبال یوسف» پرداخت و در طول همین دوران ازتجربیات و راهنمایی‌های ارزشمند دوست واستاد محترم جناب آقای «داریوش خواجه نوری» در نوازندگی گیتار نیزبهره فراوان برد و سپس شروع به یادگیری تکنیک‌های آواز و صدا سازی نزد استاد گرامی جناب آقای «مهرداد کاظمی» کرد و همزمان تدریس گیتار را آغاز نمود.

از جمله فعالیت‌های وی در دهه هشتاد خورشیدی را می‌توان همکاری با شرکت یاماها (شناخت اصولی و علمی ساختمان گیتار ونحوه ساخت آن). یادگیری ساز سه تار و آموختن موسیقی سنتی با نگاه تحقیقی، شروع به یادگیری ساز «گیتار باس»، یادگیری سبک «گیتاربلوز» یادگیری «گیتارالکتریک» تاسیس گروه موسیقی پاپ/راک «چینود»، همکاری با گروه موسیقی«I/O» همکاری در ساخت ترانه و آهنگ و تنظیم قطعات پاپ با همکاران و دوستانی از جمله جناب آقای سام مادو، ادوین الیه و کورش عرب، اشکان دباغ و.. همکاری با «گروه موسیقی فرهنگسرای بهمن» ساخت و اجرا موسیقی تئاتر و پادکست اشاره کرد. وی مدت ۲۷ سال ساکن شهرک اکباتان است و در حال حاضر سرگرم ساخت و تنظیم قطعات موسیقی خود بصورت شخصی است و کماکان در مسیر یادگیری کامل‌تر موسیقی و تدریس آن کوشش می کند.

هنرآموخته توسط اساتید:

رافیک داویدیان، مهرداد کاظمی، پدرام امینی ابیانه، هانی بال یوسف


زمان هر جلسه ۳۰ دقیقه
هزینه هر جلسه دلار ۱۲.۵۹

بعد از پرداخت هزینه کلاس، زمان برگزاری کلاس را با معلم‌تان هماهنگ کنین.

۱ جلسه

دلار

۱۲.۵۹

تخفیف ۰.۰۰ دلار

۱۰ جلسه

دلار

۱۱۸.۹۹

تخفیف -۶.۹۱ دلار

۲۰ جلسه

دلار

۲۲۶.۹۹

تخفیف -۲۴.۸۱ دلار