مجید الکایی بهجتی

گیتار

جوان، بزرگسال

سطح زبان انگلیسی: متوسط

سایر زبان​ها: فارسی

سوابق معلم:

سابقه تدریس از سال ۷۹ در آموزشگاه‌های مختلف تهران از جمله بهرنگ، نوای شهر آشوب، هاتف، خوشنوا، کنسرواتوار تهران، دانشگاه علمی کاریردی، هنرنو، باغ نغمه ها، انتخاب، سل، پویا و شمس.

فارغ التحصیل نوازندگی گیتار کلاسیک از کنسرواتوار تهران در سال ۸۲ و فوق دیپلم موسیقی از دانشگاه علمی و کاربردی.

سرپرست و نوازنده کوارتت 6 سیم، سرپرست و رهبر ارکستر گروه کیتارا، عضو انجمن مدرسان و نوازندگان و نویسندگان خانه موسیقی. عضو ارکستر گیتار زمان به رهبری استاد فرزاد دانشمند. نویسنده دو کتاب بنام گام نخست در زمینه تئوری موسیقی و کتاب آکورد و ریتم در زمینه شناخت عناصر آکورد و اجرایی کردن آن بر روی گیتار و تجزیه و آنالیز ریتم در قطعات پلی فونیک گیتار، تالیف کتاب آموزش گیتار، دارای چندین رسیتال و دو اجرا با ارکستر زمان در تالار رودکی.

شروع فعالیت از سال ۶۷ زیر نظر اساتید دانشمند و بهتاش. فعالیت در گروه‌های مختلف و اجراهای متعدد، مقالات متعدد در ماهنامه موسیقی.

آثار صوتی و تصویری و مکتوب: کتاب گام نخست در موسیقی، کتاب آکورد و ریتم در گیتار، مجموعه‌ی 9 جلدی آموزش گیتار با عنوان گیتار کلاسیک را زیبا بنوازید، کتاب گام‌های گیتار، کتاب برگهای پاییزی، چاپ چندین مقاله در هنر موسیقی، گام نخست موسیقی، اجراهای متعدد گروهی و انفرادی در تهران و شهرهای مختلف.


زمان هر جلسه ۴۰ دقیقه
هزینه هر جلسه دلار ۱۰.۴۹

بعد از پرداخت هزینه کلاس، زمان برگزاری کلاس را با معلم‌تان هماهنگ کنین.

۱ جلسه

دلار

۱۰.۴۹

تخفیف ۰.۰۰ دلار

۱۰ جلسه

دلار

۹۹.۹۹

تخفیف -۴.۹۱ دلار

۲۰ جلسه

دلار

۱۸۸.۹۹

تخفیف -۲۰.۸۱ دلار