شیدا اسماعیلی

لایف کوچینگ، آرت کوچینگ

نوجوان، جوان، بزرگسال

سطح زبان انگلیسی: خوب

سایر زبان​ها: فارسی

سوابق معلم:

لایف کوچینگ با رویکرد هنر و خلاقیت/ آرت کوچینگ / فتوکوچینگ و برپایی کارگاه‌های تلفیقی کوچینگ و هنر.

موضوعات:

رشد فردی/ ابراز و شناخت خود/ هنر زیستن/ ارتباط موثر و روابط بین فردی/ هدف گذاری و عبور از موانع/ بازیابی خلاقیت/ فتوکوچینگ/ دیپ کوچینگ/ کشف و شناخت خود/ ابراز خود/ نقطه شروع موثر/

منتور هویت بصری، طراحی ورکشاپ و دوره، برپایی نمایشگاه، خلق و ارائه اثر هنری و چاپ کتاب.

سابقه کوچینگ:

بیش از 1000 ساعت کوچینگ فردی.

سابقه فعالیت هنری:

حدود بیست سالی است که با توجه به تحصیلات، علاقمندی‌ها، مهارت و توانایی‌های فردی‌ام در مراکز فرهنگی، ادبی و هنری فعالیت داشته‌ام. فعالیت به عنوان هنرمند، با سابقه برپایی نمایشگاه انفرادی و جمعی، کیوریتور، تدریس و پژوهش هنر است؛ همینطور عناوین مدیریتی و اجرایی، روابط عمومی، مشاور هنری و تولید و چاپ کتاب و مشارکت در برپایی رویدادهای هنری و فرهنگی را در سابقه دارم. بخاطر عشقی که به ترویج تفکر، هنر و کتاب داشتم، ناشر شدم و پس از آن، چند سالی ست که در حوزه خودشکوفایی مشغول یادگیری و فعالیت هستم. اکنون یک کوچ حرفه‌ای، فارغ التحصیل از آکادمی بین المللی کوچینگ هستم.

آنچه مرا مجذوب علوم انسانی، مفاهیم بین رشته‌ای و کشف دنیای شگفت انگیز انسان‌ها و همراهی با آنها کرد، بسیار به رشد خودم کمک کرد و در این مسیری که تجربه کردم، به شناخت عمیقی در مورد خودم و معنایی که می‌خواهم بیافرینم، رسیدم و البته که همواره در حال یادگیری خواهم بود.

اکنون تمرکز من روی مهارت کوچینگ و یاری انسان‌ها برای ساختن جهانی بهتر است. به عنوان یک کوچ، از اینکه بتوانم انسان‌ها را همراهی کنم تا کیفیت بهتری از زندگی را تجربه کنند و بتوانند استعدادها، خلاقیت و اصالت وجودیشان را بروز دهند و شکوفا شوند، بسیار کافی و خوشحال هستم و خواهم بود.

تحصیلات و مدارک:

مدرک کوچ حرفه‌ای (PCC) از فدراسیون بین المللی کوچینگ (ICF )، کارشناس ارشد پژوهش هنر، هنرمند، ناشر، دارای گواهینامه‌های عکاسی، خوشنویسی، نقاشی ایرانی (تذهیب) و گرافیک و همینطور تدریس زبان انگلیسی.

لینکدین و اینستاگرام: sheidaesmaeeli@


زمان هر جلسه ۶۰ دقیقه
هزینه هر جلسه دلار ۲۴.۹۹

بعد از پرداخت هزینه کلاس، زمان برگزاری کلاس را با معلم‌تان هماهنگ کنین.

۱ جلسه

دلار

۲۴.۹۹

تخفیف ۰.۰۰ دلار

۱۰ جلسه

دلار

۲۳۷.۹۹

تخفیف -۱۱.۹۱ دلار

۲۰ جلسه

دلار

۴۵۲.۹۹

تخفیف -۴۶.۸۱ دلار