شروین وکیلی

دوره‌ آموزشی زروان

جوان، بزرگسال

سطح زبان انگلیسی: کم

سایر زبان​ها: فارسی

سوابق معلم:

شروین وکیلی، دکترای جامعه‌شناسی دارد و در چند رشته‌ی دیگر از جمله زیست‌شناسی و فیزیولوژی اعصاب تحصیل کرده است. در حوزه‌هایی متنوع، از جمله تاریخ و اسطوره‌شناسی پژوهش‌‌ می‌کند و نظریاتش در قالب کتاب‌ها و مقاله‌هایی پرشمار انتشار یافته است. دستگاه نظری‌اش «زُروان» خوانده می‌شود که مدلی است سیستمی برای فهم رابطه‌ی «من شخصی» و «نهاد اجتماعی». موضوع اصلی اندیشه‌اش بازسازی تمدن ایران‌ زمین و هویت ایرانی است.

Sherwin Vakili, born in 1974, Ph.D. in Sociology and M.Sc. in Neurophysiology, is a prominent renaissance man and an author, has some influential works in various topics, including history, mythology, sociology, and has written and published several books and articles. His theoretical paradigm -called Zorvan- is a complex systems approach towards self- Society interaction. His practical concentration is on reconstructing Persian Self and Iranian Civilization

کلاس زُروان (توانمندسازی فردی و سازمانی):

زُروان نظریه‌ایست روان-جامعه‌شناسانه در چارچوب نگرش سیستم‌های پیچیده، که پرسش مرکزی‌اش عبارت است از چیستی «من»، چگونگی اتصال «من» به «نهادهای اجتماعی» و چراییِ رفتارهای «من».

کارگاه زُروان طرحی است برای به کار انداختن این نظریه در زندگی روزانه و ایجاد فضایی برای گپ‌و‌گفت درباره‌ی شیوه‌های بیشینه کردن شادمانی، نیرومندی، تندرستی و هدفمندی؛ یعنی توانمندسازی من و نیرومند کردن سازمان. زُروان امکانی است برای حضور در جمعی از یاران تا آنچه که می‌خواهند باشند را جستجو کنند و بیابند و در تغییر دادن خویشتن در آن راستا ورزیده شوند.

اگر یک دوره را در دو ماه پیاپی نام‌نویسی می‌کنید، هنگام آغاز کلاس ماه بعد این موضوع را به استاد کلاس گوشزد کنید تا نامتان نوشته شود.

شماره‌ی روابط عمومی برای رفع اشکال و پاسخ به پرسشها: 09372320765


زمان هر جلسه ۴۵ دقیقه
هزینه هر جلسه دلار ۷.۵۹

بعد از پرداخت هزینه کلاس، زمان برگزاری کلاس را با معلم‌تان هماهنگ کنین.

۱ جلسه

دلار

۷.۵۹

تخفیف ۰.۰۰ دلار

۱۰ جلسه

دلار

۷۲.۹۹

تخفیف -۲.۹۱ دلار

۲۰ جلسه

دلار

۱۳۶.۹۹

تخفیف -۱۴.۸۱ دلار