سارا احمدی

دف

نوجوان، جوان، بزرگسال

سطح زبان انگلیسی: خوب

سایر زبان​ها: فارسی

سوابق معلم:

سارا احمدی مدیر موسسه هنری کالیوه و سرپرست گروه کوبه‌ای (فریاد کالیوه)، نوازنده دف و سرپرست گروه بین‌المللی کالیوه (ندای صلح)

وی فعالیت هنری خود را از سال ۱۳۷۵ آغاز کرده است و از سال ۷۷ فعالیت حرفه‌ای خود را آغاز کرد. وی با شرکت در جشنواره موسیقی فجر، در بخش تکنوازی مقام دوم را در بخش انفرادی در سال ۷۷ کسب کرد. وی همکاری‌های زیادی را با گروه‌های موسیقی مختلفی از جمله ژیوار، سحوری، چهل دف و همکاری با سرکار خانم سیمین غانم از سال ۸۱ تا اکنون... در بسیاری از شهرهای ایران مانند رشت، لاهیجان، شیراز، اصفهان، کرمان، کیش، تبریز،… اجرای زیادی داشته است.

و نیز وی در جشنواره موسیقی محلی در کردستان عراق (بخش انفرادی) شرکت کرده. همکاری با گروه رستاک از سال ۸۶ تا ۹۰ و حضور در آلبوم (همه اقوام‌من) و اجراهای زیادی در جشنواره‌های مختلف موسیقی در کشورهایی از جمله اسپانیا (مادرید، آلکانته)، هلند (لاهه) آلمان (کلن، دوسلدوف، برلین، فرانکفورت( ایتالیا) ورونا، ونیز، میلان) فرانسه، ژاپن (توکیو) ترکیه (آنکارا، استانبول، قونیه)، ازبکستان (بخارا، سمرقند، تاشکن) و دانمارک داشته است.

همچنین به دعوت دانشگاه UCLA در آمریکا، در سال ۸۸ برای برگزاری کنسرت و نیز همکاری با گروه‌های موسیقی بلوگِرَس، جاز و...در بسیاری از ایالات آمریکا از جمله واشنگتن، واشنگتن DC نیویورک، سیاتل، کنتاکی، کالیفرنیا، آریزونا، ویرجنیا، نِوادا و تگزاس حضور داشته.

همکاری با گروه شمس (پورناظری) با خوانندگی آقای علیرضا قربانی در سال ۹۱ در شهر شیراز.

وی از سال ۹۰ تا سال ۹۳ به کشور لتونی جهت برگزاری کنسرت و کلاس‌های ورک شاپ در مدرسه موسیقی دعوت و فعالیت داشته است.

همینطور در جشنواره بین‌المللی کتاب در کشور تونس در سال ۹۶ به همراه گروه کالیوه دعوت شد.

دعوت ایشان به همراه تعدادی از اعضای گروه کالیوه در جشنواره فرهنگ‌های دوستی ملل در کشور مکزیک با حضور ۸۰ کشور در سال ۹۶.

شرکت در نمایشگاه بین المللی کتاب در کشور چین در سال ۹۷.

حضور در فستیوال موسیقی محلی به دعوت سفارت هند در چند شهر:

بمبئی، پونا، دهلی و کروکشاترا...

و همچنین همکاری و دعوت ایشان به همراه یکی از اعضای گروه کالیوه آقای اشکان مرادی نواز‌نده کمانچه با نوازندگان گروه مکزیکی، از طرف موسسه فرهنگی و هنری در شهر مکزیکوسیتی، به مناسبت روز جهانی صلح در تاریخ 98.


زمان هر جلسه ۳۰ دقیقه
هزینه هر جلسه دلار ۷.۹۹

بعد از پرداخت هزینه کلاس، زمان برگزاری کلاس را با معلم‌تان هماهنگ کنین.

۱ جلسه

دلار

۷.۹۹

تخفیف ۰.۰۰ دلار

۱۰ جلسه

دلار

۷۵.۹۹

تخفیف -۳.۹۱ دلار

۲۰ جلسه

دلار

۱۴۳.۹۹

تخفیف -۱۵.۸۱ دلار