حامد پیرا

بالابان، ضرب کوردی

کودک، نوجوان، جوان، بزرگسال

سطح زبان انگلیسی: متوسط

سایر زبان​ها: فارسی

سوابق معلم:

آموزش سازهای بالابان، زورنا، دوزله، دهل، ضرب کوردی.

از ۶ سالگی با ساز ضرب کوردی سازهای کوبه‌ای را آغاز کردم و بعدا دیگر سازهای کوبه‌ای (دف، تنبک و دهل) را نزد اساتیدی چون آرام‌حیدری و آرام‌کیخسروی (دف) و آقایان خسرو ژیان‌ و فرهاد پورنوروز(تنبک) و دهل را بر اساس کاست نوروزانه‌ی استاد براتعلی نورای و استاد عبدالله شریعتی فرا گرفتم. از سال ۹۱ به سازهای بادی فولکلور روی آوردم و برای یادگیری به صورت مستقیم نزد استاد آقای منصور بهرام بیگی در بوکان رفته و مستقیم شاگرد ایشان بودم و به صورت غیر مستقیم از اساتید پیشکسوتی چون عثمان محمدی، عەگیدە جمو و ... بهره کرده‌ام و امروزه در زمینه سازهای بادی فولکلور زورنا و نرمه‌نای و مه‌ی و دودوک و دوزله فعالیت دارم و سعی بر یادگیری آن دارم که هر ۳‌ورژن نرمه‌نای و دودوک و مه‌ی را بر اساس ساختار و لهجه مختص به خود ساز بنوازم.

در جشنواره‌های موسیقی و رقص زیادی شرکت نموده‌ام از جمله جشنواره موسیقی کوردی و جشنواره فجر و... و اجراهایی در داخل و خارج از کشور از جمله، مالزی، هند، ترکیه، ایتالیا، روسیه، ارمنستان و... داشته‌ام.

ازفعالیت‌های دیگر من کنسرت با خوانندگانی همچون حسین صفامنش و عادل نادری، محسن میرزازاده جلال داوودی و گروه‌هایی همچون کاکو بند، اوین، آرشاویر، سازوژین، بلیز بند و... است و در آلبوم خوانندگانی همچون ، عادل نادری و حسین صفامنش، شورش محمودی و فرید فرج‌پوری و بسیاری دیگر از خوانندگان کورد تبار نوازندگی کرده‌ام.


زمان هر جلسه ۴۰ دقیقه
هزینه هر جلسه دلار ۸.۳۹

بعد از پرداخت هزینه کلاس، زمان برگزاری کلاس را با معلم‌تان هماهنگ کنین.

۱ جلسه

دلار

۸.۳۹

تخفیف ۰.۰۰ دلار

۱۰ جلسه

دلار

۷۹.۹۹

تخفیف -۳.۹۱ دلار

۲۰ جلسه

دلار

۱۵۰.۹۹

تخفیف -۱۶.۸۱ دلار