جابر اطاعتی

كمانچه ايرانى و آذربايجانى

کودک، نوجوان، جوان، بزرگسال

سطح زبان انگلیسی: کم

سایر زبان​ها: فارسی

سوابق معلم:

نحوه تدريس از پايه و به شيوه آكادميك از كتاب‌هاى تدوين شده و همراه با آهنگ‌ها و موزيك‌هاى فوريست و دلخواه.

جابر اطاعتى در خانواده‌اى هنر پرور در تهران متولد شد. او تحصیلات موسیقى را در هنرستان موسیقى شروع کرد، بعد از دریافت دیپلم موسیقى وارد دانشکده هنرهاى زیبا دانشگاه تهران شد او فوق ليسانس موسيقى و مدرك درجه يك هنرى را كه معادل دكترا مي‌باشد را داراست. وى زير نظر استادانی چون محمدرضا لطفى، حسین علیزاده، داریوش صفوت و مجید کیانى ردیف موسیقی ایرانی و مبانی موسیقی کلاسیک و هارمونى و کنترپوان را با اساتیدى چون شاهین فرهت، مهران روحانى و پرى برکشلى، مصطفى کمال پورتراب و فریدون ناصرى آموزش دید، استاد ویولن او ژرژ مارتوسیان بود.

اطاعتی مسلط به ‌نوازندگی تخصصی چندین ساز از جمله، ویولن و ویولا (در سبک های کلاسیک و ایرانى)، کمانچه (در سبک‌های ایرانى و آذربایجانى)، پیانو، آکوردئون و گارمون است و سال‌ها در ارکسترهاى مختلف اعم از ارکسترسنفونیک تهران وصدا و سیما (در جایگاه مایستر)، ارکستر ملى و ارکسترهاى موسیقی دستگاهی حضور فعالی داشته است و در سى کشور جهان به اجرای كنسرت پرداخته است.

وی موفق به دریافت جوایز مختلفی مانند جایزه موسیقى ملل در ژاپن شده است و ساخت بیش از پانصد قطعه در زمینه‌هاى سنفونیک ملى، ترانه‌های اذربایجانی سنفونیک، ترانه‌های اذربایجانی سنتی، ترانه‌های محلی ایرانی، ترانه‌های پاپ ایرانی و آذربایحانی، موسیقی کودک، موسیقى اقوام را در کارنامه خود دارد.

جابراطاعتی با خوانندگانی چون علیرضا افتخاری، رشید وطندوست، اسفندیار قره باغی، ودود موذن، عبدالحسین مختاباد، سالار عقیلی، علیرضا قربانی، و نوازندگان بزرگی چون هابیل علی اف و رامیز قلی اف همکاری و کنسرت داشته است.

او در هیئت داوران جشنواره‌هاى موسیقی خارج از ایران مانند جشنواره بین المللى خاورمیانه با حضور ۱۲ کشور صاحب نام در موسیقی در جمهورى آذربایجان و جشنواره‌هاى موسیقى داخل کشور، حضور داشته است و اکنون مدیریت آکادمى موسیقى مهر ایران را به عهده دارد.

وی عضو شوراهاى تخصصى موسیقى و عضو شوراى عالى شعر وموسيقى تلويزيون است.


زمان هر جلسه ۴۰ دقیقه
هزینه هر جلسه دلار ۹.۸۹

بعد از پرداخت هزینه کلاس، زمان برگزاری کلاس را با معلم‌تان هماهنگ کنین.

۱ جلسه

دلار

۹.۸۹

تخفیف ۰.۰۰ دلار

۱۰ جلسه

دلار

۹۴.۹۹

تخفیف -۳.۹۱ دلار

۲۰ جلسه

دلار

۱۷۹.۹۹

تخفیف -۱۷.۸۱ دلار